Я вивчаю авіоніку

Всім привіт, мене звати Влад, я родом з України.

Після закінчення 9 класу я почав запитувати себе, чим я хотів би займатись далі. Це був досить складний вибір, оскільки з самого дитинства я захоплювався програмуванням та різними науками, й вибір у цій сфері неймовірно важкий. Після тривалих роздумів і спілкування зі знайомими та друзями, я все ж таки приблизно вирішив, що хочу пов’язати своє життя з інженерією. Почав розглядати різні університети в Україні та закордоном. Вибір зупинився на молодій та прогресивній країні, з міцними зв’язками по всьому світу, – Канаді. Врешті-решт саме тут обрав одну з більше ніж 200 можливих програм.

Навчаюсь я у Коледжі Fanshawe та вичаю Авіоніку, а якщо коротко, то це авіа-інженерія та електроніка в одному. Але це більше як сфера обслуговування і ремонту літаків та усіх літальних апаратів. Насправді це дуже цікаво, і знання які ви отримуєте на лекції, одразу практикуєте в кампусі. Кампус знаходиться на території міжнародного аеропорту Лондон, у коледжу є свій приватний ангар, в якому знаходиться декілька літаків та два вертольоти. Програма є одною із найкращих в країні, і 85% студентів отримають запрошення на роботу протягом 2-3 місяців після закінчення. Вона є тільки в декількох коледжах, і на цей момент користується високим попитом у зв’язку з різким ростом авіаційних сполучень по всьому світу.

Наші викладачі – це люди зі стажем в 10 або навіть більше років, які самі не одну сотню разів використовували знання і досвід в справжніх ситуаціях. Це саме ті люди, до яких ти завжди можеш звернутися з запитанням або проханням пояснити ще раз, і вони точно відгукнуться. Взагалі весь персонал коледжу готовий допомогти та підказати, якщо виникають якісь проблеми. 

Загалом мені дуже подобається ця програма і сподіваюсь, що я зможу знайти роботу своєї мрії в даній сфері. Це тільки мій перший рік навчання, але я вже відчуваю зміни на краще в самому собі. Найголовніше завжди залишатись тим, хто ти є і прямувати до мрії, незважаючи ні на які перешкоди, навіть 7845 кілометрів не можуть зупинити тебе перед цим.”

Владислав Ковальов, випуск 2022 року

Leave a Reply

Your email address will not be published.