Навчання під час пандемії як воно є

Всім привіт, мене звати Влад, я родом з України. Канада – молода та дуже прогресивна країна, яка відразу зацікавила мене. Після довгого і важкого пошуку різних університетів та коледжів у цій країни, Fanshawe був одним із найкращих. Неймовірні відгуки та високий рейтинг коледжу додає навіть більше упевненості.

Усе це було класно, але пандемія внесла свої корективи у цей план. Переїзд був не важким, усі питання або проблеми вирішувались швидко, найголовнішим бар’єром було проживання, оскільки в період COVID-19 знайти житло було важко. З усіх запропонованих варіантів я обрав хоумстей, коли студент проживає у сім’ї, їжа та інші послуги можуть включатись. Сім’я дуже ретельно підбирається компанією або ви можете знайти самі, кому що краще. Після бронювання квитків здавалося що все уже позаду, але у зв’язку змінами ситуації в країнах, їх скасовувати двічі. Все ж таки, мені вдалося зв’язатися з авіакомпанією і перебронювати. 

Літаки були напівпорожні, так само як і аеропорти. Літак затримали у Франкфурті десь на годину й оскільки до того в мене і так не було багато часу на пересадку – я вкрай переживав чи встигну на літак до Торонто. Після приземлення мене очікував водій який повинен завезти мене напряму до хоумстеїв. Але потрібно було ще пройти весь контроль та отримати дозвіл на навчання. Величезна черга, півтори години очікування, ось ти з валізою стоїш на виході з аеропорту. Важкі 14 днів карантину в кімнаті. Попри пандемію, весь персонал коледжу активно відповідав на усі питання онлайн, тому при виникненні будь-якої ситуації ти завжди знав до кого можна звернутись. 

Перший день навчання, усі в масках, всюди антисептики, захисні щити та дистанція. Після знайомства з одногрупниками та професорами розпочалось навчання. Через декілька днів усі звикнули до навчання в масках і дотримання дистанції. Через те, що програма була змішаною, лекції проходили в онлайн режимі, а практика в кампусі. Професори відразу ознайомили нас з платформою коледжу на якій проходить навчання та правилами безпеки. Онлайн курс для ознайомлення з COVID-19, яких запобіжних дій дотримуватися і т.д. При зміні ситуації зв’язної з захворюваністю, коледж одразу попереджував про закриття кампусів і переходу на онлайн режим. Тести на COVID-19 були безплатний і студенти, при необхідності, завжди могли зробити його на території головного кампуса.

Навчання під час пандемії в Канаді було і є не важким, усі намагаються пристосуватись і зробити цей процес якнайзручнішим. Тому я дуже радий, що вибрав саме цей коледж і впевнений у його надійності та підтримці.

Владислав Ковальов, випуск 2022 року

Leave a Reply

Your email address will not be published.